Healthypharm Paracetamol 500mg coffeine 20 tabletten

€ 1,49
Omschrijving

Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel dat verlichting biedt bij koorts en pijn. Deze tabletten hebben een pijnstillende en koortswerende werking, waardoor ze ideaal zijn bij griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Deze tabletten bevatten 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne, wat zorgt voor een krachtige en effectieve werking. Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar kunnen 1 à 2 tabletten per keer innemen, maximaal 6 tabletten per dag. Voor kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar is 1 tablet per keer voldoende, met een maximum van 4 tot 6 tabletten per dag.Neem de tabletten heel in, zonder te kauwen, met een half glas water. Voor gebruik is het belangrijk om de bijsluiter te lezen en de maximale dagdosering in de gaten te houden.Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt op de markt gebracht door Healthypharm B.V. en is een betrouwbaar geneesmiddel dat snel verlichting biedt bij koorts en pijn.

Vitamines.com
€ 1,49

Gerelateerde producten

Healthypharm Thijmsiroop suikervrij 150 ml

€ 4,68
Ontdek de suikervrije thijmsiroop, een heerlijk en verzachtend product voor je keel en luchtwegen. Deze siroop bevat een extract van de thijmplant, di...

Panadol Glad 500 mg 20 tabletten

€ 2,69
Panadol 500 mg, filmomhulde tabletten - Verlicht je pijn en koortsPanadol 500 mg is een effectief geneesmiddel dat is ontworpen om jouw pijn en koorts...

Perskindol Active gel 100– 200 ml (200)

€ 20,99
Heb jij last van vermoeide en vastzittende spieren na het sporten, werk of andere activiteiten? Dan is Perskindol Active Gel de oplossing voor jou! De...

Bisolvon Dual droge hoest/keelirritatie 18 tablett...

€ 8,27
Bisolvon Dual zuigtabletten zijn jouw ideale partner bij het bestrijden van een vervelende droge hoest en geïrriteerde keel. Deze zuigtabletten bieden...